Wycena online

WYCEŃ OKNA!


Dzięki naszemu kalkulatorowi wycena interesujących Państwa okien będzie bardzo prosta


Nasza wycena jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca


 

WYCEŃ OKNA ON LINE »

 

 Profi Partner - Oferta - Napędy, silniki - Napęd do bram przemysłowych


 

NICE TOM
Linia napędów bocznych TOM produkowana jest w całości w niemczech co gwarantuje ich doskonałą jakość. Linia TOM wystepuje w 2 wersjach: TOM S (do bram segmentowych) oraz TOM R (do bram rolowanych). Siłowniki te charakteryzują się dużym momentem obrotowym (do 14 Nm) i mogą obsługiwać bramy ważące do 600kg.

NICE SUMO
Siłownik SUMO występuje w 4 modelach gdzie najmocniejszy może obsłużyć bramę do 35m2. Napędy te są montowane na wale napędowym. Najmocnijesza wersja SU2010 wystepuje także w opcji z podwyższoną klasą szczelnośc IP66 dzięki czemu może być  stosowany w myjniach samochodowych .


NICE SOON
Siłownik SUMO mocowany jest bezpośrednio na wala bramy sekcyjnej. Można łatwo podłączyć i schować w siłowniku akumulator PS124, dzięki czemu nawet w razie braku zasilania napęd otworzy i zamknie bramę. NICE SOON przeznaczony jest do bram o powierzchni nie przekraczającej 20m2

FAAC 540/541
Napęd przeznaczony do bram przemysłowych pracujący w trybie "dead man" lub w trybie pracy automatycznej i półautomatycznej. Konieczność dokonania przeglądu jest sygnalizowana po wykonaniu programowalnej ilości cykli pracy.