Wycena online

WYCEŃ OKNA!


Dzięki naszemu kalkulatorowi wycena interesujących Państwa okien będzie bardzo prosta


Nasza wycena jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca


 

WYCEŃ OKNA ON LINE »

 

 Profi Partner - Oferta - Parapety - Wewnętrzne


 

Parapety stanowią nieodzowny element przy oknach. Dobrze dobrane  mogą stanowić doskonałe dopełnienie piękna Państwa okien. Oferowane przez naszą firme parapety dostępne są wielu rodzajach ze względu na technologie wykonania jak i bogatej gamie kolorów  do wyboru.

Rodzaje parapetów oferowanych przez naszą firmę:
 Drewniane
 PCV
 PCV  renowacyjne
 MDF
 Konglomerat marmurowy
 Marmur, Granit

PARAPETY GRANITOWE
Granit to naturalne tworzywo o bardzo szerokim zastosowaniu w budownictwie i architekturze. To jeden z najlepszych materiałów wykończeniowych, zarówno do wewnątrz budynków jak i na zewnątrz. Parapety wykonane z tego materiału zdecydowanie podnoszą estetykę wnętrz będąc dodatkowym elementem dekoracyjnym.

Zalety:
Praktycznie posiadają same zalety. Parapety granitowe odznaczają się niezwykłą odpornością na ścieranie oraz działanie czynników zewnętrznych, jako że granit jest najtwardszą i najbardziej wytrzymałą skałą. Dzięki temu mogą służyć przez wiele lat, nie wymagając przy tym specjalnych zabiegów konserwacyjnych. Doskonale pasują do każdego wnętrza harmonizując z różnymi materiałami jak drewno, metal i inne nowoczesne tworzywa.

Kolorystyka:
Oferujemy gamę najbardziej atrakcyjnych kolorów w konkurencyjnych cenach. Granit jest materiałem naturalnym dlatego zmiany odcieni, przeżylenia czy mikropękniecia nie są wadami a świadczą o jego niezwykłości i niepowtarzalności.

Dane techniczne:

Grubość - 2 i 3cm
Długość - max do 270cm
Szerokość - min 15cm max 70cm
Istnieje możliwość produkcji wg indywidualnych wymiarów / szablonów

 


 

PARAPETY Z KONGLOMERATU MARMUROWEGO [AGLOMARMUR]
Aglomarmur jest produktem przemysłowym powstałym przez technologiczne połączenie wyselekcjonowanych odłamków naturalnego kamienia [ok. 95% masy] ze specjalnymi żywicami poliestrowymi [ok. 5% masy] stanowiącymi spoiwo dla tego materiału.

Parapety z konglomeratu marmurowego posiadają szereg zalet:
 

  • Odłamki naturalnego kamienia powodują, że doskonale imitują parapety z marmuru
  • Wypolerowana powierzchnia parapetu powoduje bardzo efektowny wygląd
  • Odporne na działanie promieni słonecznych
  • Absorbują temperaturę otoczenia co powoduje, że są przyjemne w dotyku
  • Są niezwykle trwałe, odporne na uderzenia i ścieranie

 
Kolorystyka:
Oferujemy szeroką gamę kolorystyczną oraz uniwersalność rozmiarów co sprawia, że można swobodnie kreować wnętrza budynków. Montując parapety z konglomeratu marmurowego można jeszcze bardziej podkreślić pożądany klimat wnętrza.