Wycena online

WYCEŃ OKNA!


Dzięki naszemu kalkulatorowi wycena interesujących Państwa okien będzie bardzo prosta


Nasza wycena jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca


 

WYCEŃ OKNA ON LINE »

 

 Profi Partner - Oferta - System - inteligentny dom - SOMFY TAHOMA


 

TaHoma® firmy Somfy to wysoko wydajna domowa centrala sterująca do inteligentnych domów przyszłości.

TaHoma® Box jest mózgiem całego systemu.


Komunikuje się drogą radiową ze wszystkimi urządzeniami io- homecontrol® zainstalowanymi w domu i jego otoczeniu. Jest podłączona do routera internetowego i nawiązuje kontakt z bezpiecznym serwerem, do którego masz w każdej chwili dostęp z dowolnego miejsca na świecie. Dostęp do strony https jest możliwy tylko z wykorzystaniem nazwy użytkownika i hasła.


Jak sterujemy techniką domową z dowolnego miejsca na świecie:
1. Poprzez PC, notebook, tablet, smartfon z połączeniem internetowym, wydajemy polecenie np. „opuść rolety na parterze“.
2. Twoje polecenie przekazywane jest do serwera, a z niego to TaHoma®Box w Twoim domu.
3. TaHoma® Box przesyła polecenie odpowiednim urządzeniom io-homecontrol®, które wcześniej przypisałeś do danej gupy ( np. rolety na parterze ). Polecenie jest wykonywane, a o jego statusie jesteś na bieżąco informowany. Dzięki informacji zwrotnej zawsze masz pewność, że polecenie zostało wykonane i nie napotkało na żadną przeszkodę.


"DOM INTELIGENTNY" to rynek szybko rozwijający się.
Poprzez współdzielenie nowego, dwukierunkowego protokołu radiowego io-homecontrol z innymi dużymi producentami wyposażenia domu, Somfy daje niezawodne i elastyczne rozwiązanie dla "domu inteligentnego", dostępne dla wszystkich. System io-homecontrol® potwierdza strategię firmy Somfy, która dba o nieustanny rozwój funkcjonalności i upraszczanie czynności domowych. Home Motion to automatyka domowa stworzona na nowo – prosta, elastyczna i bezprzewodowa technologia dwukierunkowa, posiadająca zabezpieczenia najwyższej klasy. Somfy potwierdza w ten sposób również swoją rolę, jako twórcy rozwiązań dopasowanych do rozwijającego się rynku: innowacyjnych, trwałych, o dużej wartości dodanej dla klientów i partnerów.


Zarządzanie domem przez internet.
Dzięki TaHomie niezależnie od tego gdzie jesteś, możesz kontrolować to co dzieje się u Ciebie w domu. Kamera IP podłączona do systemu na twoje żądanie może robić zdjęcia i informować Cie o bieżących wydarzeniach. Dzięki rozwiązaniom dla domu inteligentnego będziesz miał pewność, że Twoje dziecko bezpiecznie wróci do domu nawet gdy zapomni kluczy, bezpieczne otwarcie i zamkniecie zapewni Ci czujnik otwarcia. Wystarczy, jedno kliknięcie na smart fonie i bez problemu otworzysz lub zamkniesz drzwi lub bramę, wtedy kiedy będzie to potrzebne.


Tworzenie scenariuszy.
Zaletą domów inteligentnych jest to, że pewne polecenia wykonują bez angażowania w nie za każdym razem domowników. W systemie zaproponowanym przez Somfy użytkownik tworzy dowolne scenariusze, które ułatwiają mu codzienne funkcjonowanie we własnym domu. Tahoma zapamiętuje kilkanaście różnych ustawień, także bez problemu można zaprogramować zarówno rozkład dnia, weekendu jak również specjalne okazje takie jak np. wizyta przyjaciół i przyjęcie w ogrodzie: rolety w domu się opuszczają, włącza się nastrojowa muzyka dzięki podłączeniu sprzętu do gniazd RTS, wysuwa się markiza, włącza się ogrzewanie i oświetlenie tarasu.


Możliwość rozbudowy: dom staje się domem "io ready" od pierwszego urządzenia"
Dzięki io-homecontrol każdy może adaptować swoje urządzenia domowe we własnym tempie. Klient będzie mógł wyposażyć dom w pierwsze urządzenie w systemie "io" z pilotem. Może to być na przykład markiza na tarasie. Następnie będzie mógł sukcesywnie uzupełniać wyposażenie o zmechanizowane rolety lub inne urządzenia zgodne ze standardem io-homecontrol, dzieląc inwestycję na etapy.


Dostępna i łatwa w użyciu technologia
Urządzenia io gwarantują łatwy dostęp do inteligentnej automatyki, biorąc pod uwagę niskie koszty instalacyjne, elastyczność, prostą i łatwą do zrozumienia obsługę. Każdy mieszka na swój sposób, dlatego proste ustawienia ułatwiają dostosowanie systemu do codziennego rytmu życia.

 

Wiele urządzeń i wiele marek
Automatyka domowa Somfy spełnia wszystkie Twoje potrzeby za pomocą ponad 100 kompatybilnych urządzeń, które możesz podłączyć do TaHomy: napędów, czujników, detektorów, kamer, termostatów, oświetlenia itp.

 

TaHoma jest kompatybilna z urządzeniami wielu wiodących producentów: oknami dachowymi Velux, ogrzewaniem Ciat, produktami Honeywell, Atlantic i Hitachi, itd.


Dzięki technologii radiowej ten bezprzewodowy system może być łatwo zainstalowany i łączy się ze wszystkimi urządzeniami, jakie zainstalowałeś wcześniej w domu.

 

Oferujemy sprzedaż produktów Somfy takich jak TaHoma i innych kompatybilnych z TaHoma urządzeń, oraz montaż i konfigurację u klienta w domu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych z miejscowości Żywiec, Bielsko-Biała, Cieszyn, Pszczyna, Sucha Beskidzka, Tychy, Żory, Rybnik, Katowice, Mikołów, Kraków, Kęty, Andrychów, Wadowice, Oświęcim.